You are here: Home Статті
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

articles

Матеріали

...because open source matters

Статті


Захист як складник системи функціонального діагностування асинхронних електродвигунів

Закладний О.М., Гребенюк Т.В., Закладний О.О.

Інформаційний збірник «Промислова електроенергетика та електротехніка» Промелектро. 2010. №4. С. 36-41.

Розглянуто принципи побудови захисту асинхронних електродвигунів за допомогою теплової моделі та контролю струму статора. В тепловій моделі враховано нагріваючі втрати, у тому числі - втрати від несиметрії і несинусоїдальності напруги. Як часострумова характеристика захисту приймається перевантажувальна характеристика електродвигуна, враховуються його початковий режим до виникнення аварійної ситуації та струм зворотної послідовності.

Завантажити

Подробнее...
 

Оцінка залишкового ресурсу асинхронного електропривода

Закладний О.О.

Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Серія «Гірництво»: Збірник наукових праць. – Київ: НТУУ «КПІ»: ЗАТ «Техновибух», 2010, - Вип. 19. С. 137-146.

У статті розглядаються питання моделювання поточної температури асинхронного електропривода, оцінки його залишкового ресурсу з урахуванням впливу навантаження і показників якості електроенергії. Ключові слова: теплова модель, температура, залишковий ресурс, класи ізоляції, відхилення напруги, несиметрія напруг.

Завантажити

Подробнее...
 

Сучасні методи регулювання якості електроенергії

Закладний О.М., Закладний О.О.

Інформаційний збірник «Промислова електроенергетика та електротехніка» Промелектро. 2007. №2. С. 25-30.

Регульований електропривод з перетворювачем частоти являє собою нелінійне навантаження для мережі живлення змінного струму і є джерелом реактивної потужності, а також генерує в мережу гармоніки кратні частоті мережі і несучій частоті широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) інвертора. Зниження коефіцієнта потужності електропривода збільшує реактивну потужність в електропостачальній системі (ЕПС), що призводить до додаткових втрат напруги й енергії в ній і вимагає збільшення пропускної здатності її елементів. Підвищення рівня електромагнітних перешкод у мережі призводить до збою в роботі інших електронних систем, що працюють у безпосередній близькості від перетворювача частоти та мають спільні з ним шини змінного струму.

Завантажити

Подробнее...
 

Оцінка енергетичної та економічної ефективності застосування регульованого електропривода в насосних установках

Закладний О.М., Закладний О.О.

Вісник НТУУ “КПІ”, серія “Гірництво”: Збірник наукових праць. – Київ: НТУУ «КПІ»: ЗАТ «Техновибух», 2008. - Вип. №16. С. 90-97.

Системи тепло та водопостачання потребують регулювання продуктивності. Традиційні способи регулювання подачі насосних установок полягають у дроселюванні напірних ліній і зміні числа працюючих агрегатів за одним з технологічних параметрів. Ці способи регулювання спрямовані на вирішення технологічних задач і практично не враховують енергетичних аспектів транспортування води. Таке регулювання призводить до підвищення тиску в мережі, перевитрат електроенергії, збільшення витоків та невиробничих витрат води, підвищеного зношування устаткування.

Завантажити

Подробнее...
 


Страница 3 из 5

Статистика

Яндекс.Метрика

Хмаринка тегів2018
Июня
ПВСЧПСВ
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Сейчас 20 гостей онлайн